Mint - Arkadaşlık, Sohbet, Aşk

Sohbet
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.7 MB
  • Version 1.10.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Mint Ltd
Mint - Arkadaşlık, Sohbet, Aşk uygulaması adından da anlayacağınız üzere mobil cihazınızda oluşturacağınız özel bir sohbet ortamıdır.

Mint - Arkadaşlık, Sohbet, Aşk uygulaması adından da anlayacağınız üzere mobil cihazınızda oluşturacağınız özel bir sohbet ortamıdır. 

Mint uygulaması cinsiyet, dini görüş, tabiat ayrımı yapmaksızın herkese açık olan sohbet uygulamalarından biridir. Uygulamayı şimdi İOS mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yakın yerlerde oturan yeni kişilerle tanışın, sohbet edin ve onlarla buluşun. Bu, sizin çevrenize yakın yerlerde oturan kişilerle tanışmak, sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak, buluşmak veya aşk yaşamak ve ciddi bir ilişki başlatmak için mükemmel bir uygulamadır. Kendinize uygun arkadaşı, sevgiliyi kolay yolla bulabilirsiniz. 

Gizli modu, yaş ve aranızdaki mesafeyi saklamak, popüler kullanıcılar ile chat yapmak, hayranlarınızın kilidini açmak ve sınırsız sohbet gibi daha fazla havalı özellik için Mint Premium'a yükseltebilirsiniz. Mobil cihazınız üzerinden hoşlandığınız kişileri görmek için favorilerinize bakabilirsiniz. 

Uygulama sizlere güvenli bir şekilde yeni insanlarla tanışma ve sohbet etme imkanı sunuyor. Sizde bu sohbet uygulamamızdan yararlanmak için mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirin. 

Daha Fazla Göster
Mint - Arkadaşlık, Sohbet, Aşk indir
DİĞER SÜRÜMLER